Studio Hydraulix - powstało 9 lat temu w Dublinie, gdzie założyciel studia Tomash Błaszczak zaczął na początku działać sam, gdzie po 2 latach studio mogło się cieszyć kilkoma artystami.

Obecnie nowe, drugie studio, które mieści się także we Wrocławiu poszło w dalszą inicjatywę taką jak galeria sztuki. Nie tylko pracownia tatuażu artystycznego. Naszym celem nie jest skupianie się tylko na tatuażu artystycznym ale także na miejscu gdzie możemy promować tatuaż i nie tylko poprzez wystawy, wernisaże oraz seminaria. Obecnie jesteśmy po naszej pierwszym wernisażu i czekamy na kolejne. A w planach jest ich dosyć sporo. Mamy naprawdę zajawkę na to, gdyż będą u nas naprawdę ciekawe tematy. Oczywiście tatuaż będzie pierwszym z nich ale pojawi się tez fotografia, grafika, malarstwo a nawet rzeźba. Cel jest taki aby ludzie jeszcze bardziej postrzegali tatuaż jako sztukę.

Wracając do studia. Na chwile obecną we Wrocławiu mam 4 rezydentów, a po nowym roku w studio będzie jeszcze kilku artystów więc możemy cieszyć się naprawdę mocnym składem. Każdy z artystów ma swoją stylóweczkę, wiec jest pole do popisu. Oczywiście nie możemy zapomnieć o Guest spotach, które mamy cały czas.

Zapraszamy

Hydraulix Tattoo Team

Godziny otwarcia

Poniedziałek – zamknięte

Wtorek 11:00 – 17:00

Środa 11:00 – 17:00

Czwartek 11:00 – 17:00

Piątek 11:00 – 17:00

Sobota 11:00 – 17:00

Niedziela – zamknięte

Artyści

Ostatnie tatuaże